Корзина
17 отзывов
Завжди Вам раді!

З'єднувачі бірок

Бірка – це важлива інформація про виробника. Також вона містить інформацію про виріб – умови його зберігання, прання та прасування. Вона, як паспорт виробу. А ще вона як обличчя виробника. Тож бірка просто обов’язково має мати презентабельний вигляд, бути стильною та статусною, розповідати про вас з найкращого боку. А для того щоб вона надійно трималася та не відпадала, потрібно якісні капронові стяжки для бірок купити.

Саме такі вироби ми пропонуємо своїм клієнтам. Для їх виготовлення використовуємо виключно якісну сировину, яка гарно зарекомендувала себе.


Які обрати затяжки для бірок?

Такі вироби, як затяжки обираються, здебільшого, виходячи із кольору етикетки. На сайті нашого онлайн-магазину найбільшим попитом користуються такі варіанти стяжок:

  • З’єднувач бірок мотузковий  білого кольору. Він є стандартним і може використовуватись із бірками будь-якого кольору і фактури.
  • З’єднувач бірок мотузковий чорного кольору. Такий варіант частіше обирають для бірок темного кольору.

В обох випадках з’єднувачі гарно тримають форму та надійно кріпляться, не роз’єднуючись. Завдяки ним можна бути впевненими – бірка не відлетить і буде надійно триматися.